Staňte se součástí našeho týmu

Marketingový specialista

Nabízíme Vám

  • možnost pracovat v perspektivní, dynamické a inovátorské firmě.
  • zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.
  • práce vhodná pro absolventy škol s marketingovým zaměřením, kteří mají smysl pro kreativitu a neotřelá řešení.

Náplň práce

  • kreativní činnost - návrh materiálů a podkladů na podporu prodeje – letáky, plakáty, prezentace, podklady pro webové stránky
  • příprava zadání pro grafika, korektura a výstupní kontrola prací
  • práce s textem - schopnost formulovat myšlenky jasně a srozumitelně a dát jim písemnou podobu tvorba materiálů v ČJ a AJ

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou – zaměření marketing
  • kreativní osobnost
  • znalost AJ – slovem i písmem
  • spolehlivost, pečlivost

Zaměstnanecké benefity

  • Zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky)
  • Stravenky
  • O2 Active
  • Zvýhodněné podmínky na služby O2 TV a internetu
  • Společné aktivity
  • Podpora sportů, aj.

Pracoviště: České Budějovice

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: martina.hanova@o2family.cz, do předmětu e-mailu uvádějte název pozice Marketingový specialista.

IT Developer

Koho hledáme?

  • Hledáme parťáka do týmu programátorů, který bude rozvíjet náš komplexní program na správu zákazníků, služeb a fakturace (CRM O2 Family).
  • Člověka, který bude mít chuť program rozvíjet a integrovat se samoobsluhou O2 Family a webovými stránkami.

Co bude Tvou největší výzvou?

  • Tvým dítětem bude náš program CRM O2 Family. Víme, co s ním chceme, ale hledáme někoho, kdo naše požadavky transformuje do IT řeči
  • Udržovat a vytvářet nový interface CRM O2 Family s Moje O2 Family (Samoobsluha) a webovými stránkami O2 Family
  • Komunikovat se zadavatelem změnové dokumentace (change request) či nového projektu a realizovat zadané požadavky
  • Programovat, ale nebát se k zadaným požadavkům a projektům přinést vlastní pohled na věc a navrhnout zlepšení či efektivnější změnu
  • Nebát se "umazat" si ruce poctivou "programátorskou" prací

Naše požadavky

  • Vysokoškolské/středoškolské vzdělání s praxí – IT zaměření
  • Přehled nejenom o nových technologiích a trendech v oblasti IT, ale i oldfashion programování (Visual Basic 6)
  • Znalost prostředí MS SQL, C#, Web Services, HTML a MS Office
  • Komunikační dovednosti, proaktivita, analytické myšlení, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, týmová spolupráce

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, jako je podpora sportů, společné HR aktivity, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), zvýhodněné podmínky na služby O2 TV a internetu
  • možnost práce na živnostenský list/IČO

Specialista zákaznické linky

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Pomozte nám ji udržovat a zvyšovat.

Díky vám mohou zákazníci každý den získávat nejlepší péči.

Přidejte se k nám. Čeká vás pravidelný příjem a stabilní práce s týmem přátelských lidí.

Váš pracovní den:

  • Komunikace pouze s firemní klientelou, péče o zákazníky a prodej
  • Provozní administrativa
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co u Vás hledáme?

  • Profesionální jednání a empatie v komunikaci se zákazníkem
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Chuť pracovat v týmu
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Znalost práce s počítačem (základní orientace v MS Office, běžná uživatelská znalost internetu)
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou, vše Vás naučíme

Co pro Vás máme my?

  • Možnost vysokého výdělku- nabízíme vám provize v neomezené výši
  • Zázemí stabilní, flexibilní, prosperující a dynamické společnosti
  • Zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí
  • Min. 1 měsíc profesionálního školení, při kterém se vám bude věnovat naše trenérka a garanti
  • Program Přiveď a zaškol, Každý může být obchodníkem (zajímavé finanční odměny za doporučení)
  • Možnost kariérního růstu
  • Pravidelné lekce angličtiny, pro operátory AJ linky (není podmínka pro přijetí)

  • Stravenky
  • O2 Active

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: martina.hanova@o2family.cz, do předmětu e-mailu uvádějte název pozice Specialista zákaznické linky.