Jestli jste neměli chuť zadávat kvůli pár korunám citlivé údaje ke své platební kartě, teď už můžete zaplatit prostřednictvím O2 Family. Částka se jednoduše připíše na vyúčtování služeb O2 Family. Je to rychlé a bezpečné. Uvidíte.

Tip: Přihlaste se do Moje O2 Family nebo kontaktujte naši zákaznickou linku 841 117 118 a ověřte si zda máte službu m-platba aktivní.

Android Windows Phone

Nastavte si v Google Play platbu přes O2

Nastavení platby ve 3 krocích

1. Výběr platební metody

1. Výběr platební metody

Chci si pořídit aplikaci XX za XX Kč. Klepnu na tlačítko s cenou a povolím aplikaci přístup, k čemu potřebuje. Nemám ještě nastavenou žádnou platební metodu, takže si přidám bezpečnou platbu přes O2. Google pak během chvilky automaticky ověří, že jsem zákazníkem O2 Family.

Přidat si platbu přes O2 můžu i předem. A až se mi nějaká aplikace zalíbí, mám placení vyřešené.

Nastavit platbu

2. Nastavení adresy

Cenu aplikace později uvidím ve vyúčtování za své služby O2 Family, ale i společnost Google mi chce poslat e-mailem doklad o pořízení aplikace. Proto ode mě potřebuje několik údajů.

2. Nastavení adresy
3. Moje první platba

3. Moje první platba

Teď už mám platbu přes O2 nastavenou a můžu ji použít při první platbě za aplikaci. Prostě ji zvolím a počkám si na informaci o úspěšné platbě a SMS potvrzení.


Google a Google Play jsou ochrannými známkami společnosti Google Inc.

Jak si nastavit platbu přes O2

1. Výběr aplikace a nákup

1. Výběr aplikace a nákup

Z aplikací si vyberte tu, kterou si chcete pořídit, a klikněte na tlačítko Koupit.

2. Potvrzení platby

Nic není potřeba zadávat, O2 platba je nastavena automaticky. Teď už stačí jen potvrdit přidání platby do vyúčtování O2 Family tlačítkem Koupit a aplikace se začne sama stahovat.